Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0