Movies
Ratings
176
Hollow ManRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0