Titles you rated
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 1.0
Older SisterRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 1.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 1.0
My GirlRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 1.5
Hur JunRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Love ShuffleRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 1.0