Movies
Ratings
222
Geronimo: An American LegendRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 1.0