Series
Ratings
41
The Last CzarsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Seolganghwa: snowdropRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
March of the Ants Season 1Rated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5