Movies
Ratings
111
VivariumRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0