Series
Ratings
161
RakujitsuRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 2.5
ReacherRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Burn the House DownRated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Red Eyes: Kanshi Sousa-hanRated ★ 1.0
SignalRated ★ 3.5
Signal SecialRated ★ 3.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
ReLIFE OVARated ★ 3.0
ReLIFERated ★ 2.5- Shinitai Yoru ni KagitteRated ★ 3.0
- 知らなくていいコトRated ★ 2.5
Secret of 10Rated ★ 3.0
The Ship of TheseusRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0