Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0