Series
Ratings
170- 데스노트Rated ★ 4.0
- Hare+Guu FinalRated ★ 3.5
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 2.0- Fighting SpiritRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.5
- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 2.5