Series
Ratings
10
Cursed in LoveRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 5.0
Kiss that KillsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0