Movies
Ratings
31
SkyfallRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0