Movies
Ratings
354
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
The Turin HorseRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
UndoRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Hour of the WolfRated ★ 3.0
Knife in the WaterRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0
The Contorted HouseRated ★ 2.0
Pillow TalkRated ★ 3.0
The Cutting Edge: The Magic of Movie EditingRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 2.5
Doctor ZhivagoRated ★ 2.5