Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.5
Black DogRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0