Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
The UntamedRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- Cheeky AngelRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0