Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 1.0
2012Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.0