Series
Ratings
441
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.0
MovingRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Workin' Moms Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Agatha Christie's PoirotRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5