Titles you rated
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 1.5
The EmploymentRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Warriors of the DawnRated ★ 0.5
The Big ShortRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
Tinker TickerRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 1.0
Ordinary PersonRated ★ 1.5
SignsRated ★ 1.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 1.5