Movies
Ratings
352
ChappieRated ★ 3.5
Fortress of WarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.0
S.I.U.Rated ★ 2.5
KillersRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0