Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Hanasaku Iroha: Home Sweet HomeRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0
Psycho-Pass: ProvidenceRated ★ 3.5
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 3.5
Komada – A Whisky FamilyRated ★ 4.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 4.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 4.0
ODDTAXI: In the WoodsRated ★ 3.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.5
Sound! Euphonium: Ensemble ContestRated ★ 4.0
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 3.5
Sound! Euphonium Movie: The Finale of OathRated ★ 3.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.5
Psycho-Pass 3 Movie: First InspectorRated ★ 3.5
Sound! Euphonium the Movie: May the Melody Reach You!Rated ★ 4.0
Sound! Euphonium Movie: Todoketai MelodyRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 4.0
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.3 : Vengeance's HorizonRated ★ 4.0