Movies
Ratings
18
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The HostRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 1.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0