Titles you rated
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Teen BrideRated ★ 3.5- NisekoiRated ★ 4.5
My Teacher, My LoveRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 4.0
My Brother Loves Me Too MuchRated ★ 1.0
Psychic KusuoRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5