Titles you rated
The ServantRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
The EgoistsRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
CeremonyRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0