Movies
Ratings
716
HalloweenRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 1.5
Notting HillRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0