Titles you rated
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5