Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Persian LessonsRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.5
UnderwaterRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MosulRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0