Series
Ratings
97
SherlockRated ★ 2.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5