Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
About FamilyRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0