Series
Ratings
19
Wakako zake Season 4Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0