Titles you rated
A Late QuartetRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0