Titles you rated
8 MileRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
TyrannosaurRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
North Korean Partisan in South KoreaRated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 4.0
Area 88Rated ★ 5.0
The RocketeerRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
BrickRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0