Movies
Ratings
30
The TouristRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0