Movies
Ratings
735
ThelmaRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 0.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
CustodyRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0