Series
Ratings
174
The PenguinRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Masters of the AirRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Goodbye EarthRated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0