Titles you rated
The InsiderRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0