Movies
Ratings
156
ColombianaRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Hamilton: In the Interest of the NationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0