Titles you rated
School of RockRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0