Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5