Titles you rated
EternalsRated ★ 3.0
The EastRated ★ 3.0
Dark CityRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The VoyeursRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Perfect SenseRated ★ 3.0
Taking LivesRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Happy AccidentsRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 3.0