Movies
Ratings
419
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0