Titles you rated
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5