Titles you rated
- What Should I Do, Then?Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Victor FrankensteinRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
The SeagullRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0