Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0