Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 1.5
We Are BrothersRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 0.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 1.5
GantzRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
InfestationRated ★ 2.5
Jennifer's BodyRated ★ 0.5