Movies
Ratings
191
HancockRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0