Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
HopeRated ★ 2.0
OfficeRated ★ 1.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
The NunRated ★ 2.5