Series
Ratings
87
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Unsung CinderellaRated ★ 3.5
The Killer's Shopping ListRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
SilentRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 3.0
School-Live!Rated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0