Series
Ratings
154
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
MashleRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5