Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0