Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 2.5
HoneyRated ★ 2.5
Wicker ParkRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 2.5
pace makerRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 1.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Just FriendsRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.0
Marine BoyRated ★ 3.5