Movies
Ratings
329
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 4.0